Юлія Тимошенко викрила Зеленського: українці на межі виживання - Запоріжжя.Info

Юлія Тимошенко викрила Зеленського: українці на межі виживання

Юлія Тимошенко-лідер української опозиційної партії “Батьківщина”. Вона поділилася інформацією про стратегію влади по знищенню жителів країни.

Вона розповіла про те, що реалізація медичної реформи колишнього президента України Петра Порошенка “поставила українців на межу виживання”.

Тимошенко виділила нестачу лікарняних ліжок для лікування хворих під час пандемії коронавірусу в Україні. Адже за часів Порошенка було закрито понад 350 медичних закладів. Нардеп також підкреслила, що бачить “стратегію на мінімізацію українців”, починаючи з правління попереднього президента, як двічі прем’єр-міністр.

А раніше Юлія Тимошенко передрікала початок “справжнього терору”, якому сприяє конфлікт між Конституційним судом України і президентом Володимиром Зеленським. У черговій “війні за розподіл повноважень і ресурсів”, на думку Тимошенко, влада держави абсолютно забули про головну біду, якою зараз виступає епідемія COVID-19.

Тому слід рятувати своїх громадян, ніж “намагатися підпорядкувати собі останній досі незалежний державний інститут”, що зараз робить президент, вважає Тимошенко.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com