Юлія Мендель розповіла, як Зеленський планує завершити війну на Донбасі - Запоріжжя.Info

Юлія Мендель розповіла, як Зеленський планує завершити війну на Донбасі

Прес-секретар президента Володимира Зеленського Юлія Мендель заявила, що український лідер буде домагатися завершення конфлікту на Донбасі мирним шляхом.

Зокрема, саме такі підсумки можна підвести під підсумками останньої конференції Зеленського з президентом Франції Еммануелем Макрона і канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Мендель також розповіла про так званих кластерах. За її словами, під час конференції Зеленський обговорив зі світовими лідерами запропонований і доопрацьований план врегулювання конфлікту на сході нашої країни.

«Цей документ фактично – розписані кроки, як рухатися, щоб виконати домовленості і щоб сторони просувалися до світу більш активно. Війна не потрібна нікому – ні Україні, ні Європі, ні світу. Давайте згадаємо, що це єдина війна, яка зараз йде в Європі. І президент Володимир Зеленський готовий зробити все для того, щоб її закінчити. Ангела Меркель і Еммануель Макрон підтримують цей крок. Європа хоче закінчення війни», – розповіла” прес-секретар президента Володимира Зеленського. Нагадаємо, раніше Зеленський опублікував в мережі пост, в якому запевнив українців, що він робить все можливе, що б запобігти повномасштабне вторгнення Росії на територію нашої держави. Про це український лідер написав на особистій сторінці в «Інстаграм». «Ми говоримо, щоб гармати мовчали», – лаконічно написав він.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com