«Європейська Солідарність» ініціює скликання позачергової сесії Запорізької міськради для прийняття рішення з подолання “тарифної кризи” - Запоріжжя.Info

«Європейська Солідарність» ініціює скликання позачергової сесії Запорізької міськради для прийняття рішення з подолання “тарифної кризи”

В умовах «тарифної кризи» влада має зробити конкретні кроки для підтримки українців. У зв’язку з цим фракція «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді ініціює скликання позачергової сесії міськради, повідомляється на сайті Запорізького партосередку. 

В ЄС розробили звернення від Запорізької міської ради, яке має бути направлене до керівництва країни з вимогами:

– переглянути розмір субсидій в Держбюджеті на 2021 рік та збільшити їх щонайменше на 7 млрд. грн. за рахунок зменшення витрат на Офіс президента, силовиків, утримання інших держструктур.

– повернути пільговий тариф на перші 100 кВт електоенергії для окремих категорій споживачів.

– не допустити спекуляцій з відновлення закупівлі газу у РФ та припинити закупівлю у неї електоенергії

“Раніше економіка зростала, тарифи були меншими, а роботи було набагато більше – але субсидій населенню нараховувалося більше, і зокрема, ніхто не зазіхав на пільгові 100 кВт електроенергії для найменш захищених. Тепер все інакше  –  і це несправедливо. Тому фракція «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді ініціює скликання позачергової сесії”, – коментує депутат Запорізької міської ради Валерій Прозапас.

“Відповідний проект рішення подано, сподіваємось на підтримку колег з інших фракцій – треба захищати інтереси виборців”, – наголошує депутат.

 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com