“Євроблях” чекає невтішне майбутнє – Запоріжжя Інфо

“Євроблях” чекає невтішне майбутнє

Нещодавно в Україні закінчився пільговий період розмитнення авто на єврономерах.

Історія з “євробляхами” в Україні може просто закінчитися. Це відбудеться в тому випадку, якщо терміни пільгового розмитнення більше не будуть продовжувати, а також не будуть ухвалені законопроект № 3704 і правки в проект закону № 5600.

За словами експертів, власники авто не єврономерах, які не встигли розмитнити їх у визначений термін, зараз масово отримують штрафи, а транспортні засоби відправляють на штрафмайданчик. Всього в судах зараз знаходиться близько 900 таких справ, в рамках яких водії оскаржують рішення поліцейських і митників.

“Не хотілося б коментувати послуги, які хто-небудь пропонує. Але так чи інакше я вважаю, що ті, хто підходили під умови закону – машини старше 5 років, з відповідним євростандартом тощо, і хто хотів – розмитнилися. Далі, вважаю, сторінку “євроблях” потрібно перевернути й дивитися на неї з точки зору етапу в історії українського автомобільного ринку”, – говорить голова Інституту досліджень авторинку Станіслав Бучацький.

На його думку, у разі виникнення в майбутньому проблем з іншими категоріями автомобілів, які не були врегульовані законопроектами, їх рішення має ґрунтуватися з точки зору авторинку. А не окремо взятої групи, як було з “євробляхами”.

Розмитнення “євроблях” в Україні в 2021 році
12 травня 2021 року президент України Володимир Зеленський підписав закони, що спрощують процедуру розмитнення авто на єврономерах. 12 червня вони набули чинності. Згідно з новими правилами, пільгово оформити автомобіль дозволялося протягом 180 днів з моменту набрання чинності законами. З 11 листопада водіїв нерозмитнених “євроблях” почали штрафувати.
Нещодавно в МВС повідомили, що пільговий термін розмитнення автомобілів на єврономерах продовжуватися більше не буде.
За інформацією Державної фіскальної служби, на території України знаходиться близько 1,5 мільйона автомобілів на європейських номерах. За півроку пільгового періоду розмитнення таких авто до державного бюджету надійшло майже 3 млрд грн.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com