ЄС змінив правила ввезення валюти – Запоріжжя Інфо

ЄС змінив правила ввезення валюти

З 3 червня в країнах Євросоюзу почали діяти нові правила ввезення та вивезення готівки. Усі, хто в’їжджають на територію ЄС або виїжджають з неї, зобов’язані заповнити декларацію про готівку на суму €10 тис. і більше. Митні органи мають право перевіряти людей, їхній багаж і транспортні засоби, а також затримувати незадекларовану готівку.

Нові правила впроваджені в рамках зусиль ЄС в боротьбі з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму, повідомляють на сайті Єврокомісії.

Під нові правила ЄС підпадають інші цінні предмети. Їх тепер також зараховують до готівки. Зокрема, це банкноти й монети, зокрема валюта, яка вийшла з обігу, але яку все ще можна обміняти в фінансовій установі або центральному банку. Також до готівки зараховуються чеки, дорожні чеки, векселі та грошові перекази, золоті монети з вмістом золота не менш як 90%, золоті злитки, самородки або грудки з вмістом золота не менш як 99,5%.

Під час пересилання €10 тис. або більше готівкою поштою або кур’єром також вимагатимуть подання декларації. Там слід вказати детальну інформацію про походження і майбутнє використання готівки.

Кожна країна-член ЄС може застосовувати власні санкції.

Нові правила дозволяють митним органам діяти щодо сум і менше ніж €10 тис., якщо є ознаки зв’язку коштів зі злочинною діяльністю.
ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com