ЄС заборонив українську курятину – Запоріжжя Інфо

ЄС заборонив українську курятину

Пташиний грип в Україні виявили в Миколаївській і Київській областях. У результаті ЄС, Сінгапур, Марокко, Туніс і Японія повністю обмежили імпорт української курятини.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька. Причина захворювання, за попередніми результатами розслідування, – дикий перелітний птах.

“Наразі Саудівська Аравія, Молдова, Ізраїль експортують продукцію птахівничої галузі з обмеженнями, які стосуються десятикілометрової зони навколо спалаху. ОАЕ експортують нашу продукцію з обмеженнями, які стосуються радіусу 25 кілометрів від спалаху. Гонконг, Білорусь, Казахстан обмежили експорт із Миколаївської області. Однак ЄС, Сінгапур, Марокко, Туніс, Японія обмежили експорт із території всієї країни”, – повідомила Магалецька.

Українська влада веде переговори з представниками ЄС, Сінгапуру, Японії та інших країн про визнання зонування. “Робота ведеться в non-stop режимі за підтримки МЗС та відповідних дипломатичних установ. Після випадку в Київській області роботи значно збільшиться”, – додала чиновниця.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com