Який штраф передбачений за зупинки на місцях "для інвалідів" - Запоріжжя.Info

Який штраф передбачений за зупинки на місцях “для інвалідів”

Водіям іноді доводиться зробити зупинку «на кілька хвилин» на місці з позначенням «Водій з інвалідністю». Позаяк часто вільні лише ці місця.

Про це повідомляє Дорожній адвокат.

Та водій і не здогадується, що більшу частину зміни патрульні поліцейські або інспектори з паркування проводять саме в патрулюванні центральної частини міста в пошуку порушень вимог зупинки або стоянки.

Тому у водія, який зробив зупинку на місці для інваліда, є великі шанси поспілкуватися з поліцейським або інспектором з паркування.

Нагадаємо: Згідно ч.5 ст. 122 КУпАП «Зупинка або стоянка транспортних засобів на місцях, позначених відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку або стоянку тільки транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю (крім випадків вимушеної стоянки), а також створення перешкод водіям з інвалідністю або водіям, які перевозять людей з інвалідністю, в зупинці або стоянці керованих ними транспортних засобів, неправомірне використання на транспортному засобі розпізнавального знака „Водій з інвалідністю“ — тягнуть за собою штраф від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Як бачите, відповідальність за порушення правил зупинки на місцях для інвалідів є однією з найбільших.

Зокрема, зупинка або стоянка на місцях для водіїв з інвалідністю тягне за собою штраф від 1020 до 1700 гривень.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com