Як виглядає реконструкція гімназії на Запоріжжі, на яку витратили мільйони (ФОТО) - Запоріжжя.Info

Як виглядає реконструкція гімназії на Запоріжжі, на яку витратили мільйони (ФОТО)

Фото: www.zoda.gov.ua

Вартість робіт склала 12,2 мільйони гривень. 

У Веселівському районі Запорізької області завершають капітальний ремонт Веселівської районної різнопрофільної гімназії. Підрядник замінив покрівлю, капітально відремонтував, утеплив і пофарбував фaсaд будівлі, встановив нові двері. Про це повідомили в прес-службі обласної державної адміністрації.

Фото: www.zoda.gov.ua

Відмітимо, що реконструкція навчального закладу почалися ще у 2018 році, першим етапом робіт був ремонту даху. Тоді на модернізацію будівлі оголосили тендер вартістю 8 млн 900 тисяч гривень. Перемогу отримало ТОВ науково-виробнича фірма  “ВОГНЕТРИВАВТОМАТИКАСЕРВІС”.

Завершити роботи підрядна компанія мала до вересня 2020 року, але вкластися у відведений термін – не вдалося. Департамент капітального будівництва ЗОДА у грудні 2020 року оголосив другий тендер, вартістю 3 млн 363 тис 870 грн. Обгрунтували це в ЗОДА тим, що виникла необхідність у додатковій роботі підрядника. Цього разу остаточно здати об’єкт мають не пізніше 31 травня 2021 року.

Наразі у комунальному закладі “Веселівська районна різнопрофільна гімназія” навчається 482 дитини з 9 населених пунктів.

Читайте також: В центрі Запоріжжя тротуар знову провалився під землю (ВІДЕО)
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com