Як в Запоріжжі проходить будівництво другої частини нового мосту (ФОТО) - Запоріжжя.Info

Як в Запоріжжі проходить будівництво другої частини нового мосту (ФОТО)

Фото: САД

Зараз підрядна компанія проводить будівельні роботи на низовій частині балкового мосту.

Співробітники турецької компанії Onur Taahhut, яка виграла тендер на будівництво мосту, розпочали роботи з першого етапу укрупнення прогонової будови споруди №4. Про це повідомляють в Службі автомобільних доріг.

Мостобудівники вже змонтували 3 головні балки, 2 нижні та 1 верхню ортотропну плиту металоконструкції. Коли першочергові роботи будуть закінчені, прогонові будови встановлять на опори мосту шляхом насування. Для цього планують задіяти спеціальне гідравлічне обладнання. Зараз вже змонтовано 22 блоки прогонової будови споруди № 5 – це підхід до балкового мосту з боку Хортиці.

Зазначимо, що для будівництва мостових переходів через Дніпро і Старий Дніпро залучать найпотужніший у Європі турецький плавучий кран LK-600. Його завдання – транспортувати секції мосту від будівельного майданчика в районі Кривої Бухти. Плавкран “Захарій” вже прибув до Запоріжжя. В соцмережах з’явилось відео, на якому змоделювали як саме будуть збирати міст. За попередніми даними він буде одним з найвищих в Україні, адже висота пілонів, які його триматимуть – 166 метрів.

Фото: САД

Нагадаємо, 24 грудня 2020 року, у Запоріжжі урочисто відкрили споруду №3,4 та 5 – Балковий міст, який з’єднує Хортицький район та острів. На відкриття приїздив навіть сам президент Володимир Зеленський. Очільнику держави демонстрували виконання робіт по облаштуванню мостового переходу через р. Старий Дніпро.

Один з мешканців міста вирішив прогулятися новобудовою та виявив недоробки: споруди тримали незакручені болти та гайки. На деяких ділянках вони взагалі відсутні. Відповідне відео опублікували в одному з місцевих телеграм каналів, де питання почали активно обговорювати містяни. Після суспільного резонансу Служба автомобільних доріг звернулася до незалежного інфраструктурного оглядача Павла Авдокушина з проханням провести перевірку. Експерт зі столиці дав свою оцінку з приводу стану нового мосту.

Читайте також: Чоловік, який вкрав болти з нового мосту в Запоріжжі, виявився співробітником підрядної компаніїВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com