«Він загинув за нашу Україну". До річниці загибелі фото героя-контрозвідника розмістили на постерах міст області - Запоріжжя.Info

«Він загинув за нашу Україну”. До річниці загибелі фото героя-контрозвідника розмістили на постерах міст області

Зображення українського контрозвідника СБУ Олександра Хараберюша, який загинув у 2017 році, розмістили у містах Донецької області. 

Постери на честь героя розмістили на білбордах у Слов’янську, Краматорську, Бахмуті, Покровську, Волновасі, Костянтинівці, Мангуші, Нікольському, Сартані.

Керівник відділу контррозвідки управління СБУ в Донецькій області полковник Олександр Хараберюш загинув 31 березня 2017 року Маріуполі в результаті терористичного акту, організованого російськими спецслужбами.

39-річний Олександр Хараберюш був одним з найрезультативніших українських контррозвідників. Сам родом з Донецька, він справою довів свою вірність народу України. На його рахунку 80 затримань терористів та російських агентів. 

У минулому році у рамках проекту Донецької обласної державної адміністрації у містах області з’явились білборди з портретами загиблих героїв війни на Донбасі. ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com