Відомі імена українських рибалок, яких затримала Росія - Запоріжжя.Info

Відомі імена українських рибалок, яких затримала Росія

Співробітники ФСБ Росії 15 лютого захопили український корабель в Азовському морі. Стали відомі імена українських рибалок, судно яких зупинили окупанти.

Про постраждалих від російської агресії повідомив у фейсбуці народний депутат Павло Мельник, посилаючись на інформацію від мешканців Приморського району Запорізької області.

Українські рибалки, яких було затримано в Азовському морі, ймовірно: Сергій Гога, Олексій Іванов, Василь Тюркеджи та Максим Тєрєхов,
– написав Мельник.

За його словами, всі рибалки – жителі села Райнівка Приморського району Запорізької області.

Нардеп також зазначив, що на фото та відео допиту, оприлюдненому напередодні у ЗМІ, саме Максим Тєрєхов. “Це можна стверджувати напевно”, – додав Мельник.

Та зазначив, що на чорно-білому фото – Василь Тюркеджи.

Наразі інформація щодо рибалок уточнюється.

Що відомо про захоплення Росією українського судна

  • У західній частині Азовського моря 15 лютого російські силовики затримали маломірне судно з 4 українцям Російські силовики затримали судно з українцями в Азовському морі: поліція відкрила справу и на борту.
  • За даними співробітників “прикордонного управління ФСБ РФ по Криму”, капітан судна не виконав “законну вимогу прикордонного наряду про зупинку і спробував сховатися”. Українці також начебто не мали необхідних документів.
  • Поліція уже відкрила кримінальну справу за “викрадення і викрадення плавзасобу” за фактом захоплення “співробітниками прикордонного управління ФСБ Росії” українського судна з чотирма особами на борту.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com