Вчені дали тривожний прогноз щодо зміни клімату в Україні: можуть вимерти люди - Запоріжжя.Info

Вчені дали тривожний прогноз щодо зміни клімату в Україні: можуть вимерти люди

Україна дуже вразлива для атмосферних явищ, які викликають глобальне потепління. З кожним роком літо по всій країні буде ставати все спекотніше і більш засушливе. Це згубно позначиться в першу чергу на сільському господарстві.

Про це розповів відомий біолог Стюарт Пімм.

“Це буде знищувати сільське господарство, біорізноманіття. І це може призвести до вимирання людей на цій території. Ви знаєте, що в Європі спека вбила вже десятки тисяч людей”, – розповів експерт.

Він також підкреслив, що з кожним роком кількість надзвичайних погодних явищ збільшується і це шкодить як людям, так і тваринам.

Але люди можуть змінити це. І перше, що можна зробити – це використовувати поновлювані джерела енергії. Також можна повністю відмовитися від викопного палива.

Учений пояснив, у найближчі 20 років людство може відмовитися від бензину і використовувати електромобілі. Також люди вчаться економити енергію.

Біолог також розповів, що в США відмовляються від викопного палива і повсюдно переходять до вітряної та сонячної енергії. При цьому “Зелена енергія” стає більш дешевою. Також Пімм закликав дбати про природу та не забруднювати її.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com