Вакцинацію на Донбасі проходять сотні воїнів на день: вмовляти не потрібно - Запоріжжя.Info

Вакцинацію на Донбасі проходять сотні воїнів на день: вмовляти не потрібно

У районі проведення операції Об’єднаних сил у військово-лікувальному закладі за місяць, що минув від початку вакцинації військовослужбовців, вимушених пауз у роботі не спостерігалося. Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

“Ми маємо вакцину в достатній кількості, постачається вона своєчасно. Є графік щеплень, розроблений і погоджений з командуванням підрозділів. Є навчена роботі з вакциною бригада лікарів та медсестер, тому процес вакцинації відбувається планомірно. Військовослужбовці підрозділів, чия підійшла черга отримати першу дозу вакцини, прибувають у госпіталь.

вакцинація в зоні ООС, фото з Facebook

Вже на місці вони розбиваються на групи по 10 осіб. Отримують щеплення відповідно до протоколу процедури: спочатку їх оглядає терапевт, вимірюється тиск, відбуваються опитування щодо обмежень стосовно здоров’я. Якщо таких не виявлено, то людина переходить у приміщення, де її вакцинують. Загалом уся процедура займає близько 10 хвилин”, – розповів представник військового госпіталю.

Представники лікувально-сестринської бригади, які проводять щеплення особового складу, додали, що за день вони можуть прийняти більше сотні відвідувачів. Все залежить від графіка вакцинації підрозділів. Умовляти військових зробити щеплення не потрібно.

Медична статистика щодо захворюваності на коронавірус у нашій країні, яку щодня публікує МОЗ України, переконує навіть тих, хто вагався до останнього. Кількість бажаючих “експериментувати” зі своїм здоров’ям щодня зменшується.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com