В запорізькому ботанічному саду “прокинулась” ліщина – Запоріжжя Інфо

В запорізькому ботанічному саду “прокинулась” ліщина

У соціальній мережі на сторінці запорізького дитячого ботанічного саду розповіли про те, що Ліщина звичайна почала розпушувати бруньки.

“Невже і справді весна прийшла? Ліщина розпушує свої сережки ще до розпускання листя. Насолоджуйтесь гарною погодою і приходьте на прогулянку до ботанічного саду. Ми на вас чекаємо!” – пишуть у соціальній мережі автори посту.

Також вони розповіли декілька цікавинок про Ліщину звичайну.

 

🌱В ботанічному саду прокинулась Ліщина звичайна (Corylus avellana). Невже і справді весна прийшла? Вона розпушує свої сережки ще до розпускання листя. Ліщина чудово зимує, неперебірлива та врожайна. 🌿А чи знаєте ви, що всі квіти в “підвісках”-сережках тільки чоловічі? Плоди-горішки з щільною шкарлупою, оточені зеленою обгорткою, зріють у серпні. Їх використовують в якості ароматизатору кави та виготовлення алкогольних напоїв. ☀️Насолоджуйтесь гарною погодою і приходьте на прогулянку до ботанічного саду. Ми на вас чекаємо! ________________________________ #ботсад #ботанічнийсад #ботаническийсад #запорожье #запоріжжя #природа #зп #лещина

Публикация от Ботанічний сад (@botsad_zp)

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com