В Запоріжжі вихователька знущалася над дитиною - Запоріжжя.Info

В Запоріжжі вихователька знущалася над дитиною

В одному з дитсадків Запоріжжя вихователька познущалася над маленьким хлопчиком. Про це розповіла волонтер Злата Некрасова на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

Повідомляється, що в дитячому садку “Золотий ключик”, що по вулиці Гоголя 175, стався дуже неприємний інцидент. Група дітей з вихователькою перебували на дитячому майданчику. В цей час хлопчик 6-ти років попросився у няні в туалет, проте вона ніяк не відреагувала.

Дитина довго терпіла і від відчаю сходила в туалет під дерево, прямо на майданчику. Няня відреагувала на цю дію досить грубо по відношенню до хлопчика. Вона зібрала навколо всіх дітей і почала його висміювати. Крім цього, майданчик залишається не прибраний вже кілька днів.

За словами волонтерки новина про цей інцидент була опублікована у виданні “Актуальне Запоріжжя”. Після цього надійшов дзвінок від виконуючої обов’язки директора дитсадка з проханням прибрати публікацію.

Волонтерка і мама хлопчика вважають подібну поведінку з дітьми неприпустимою і бажають покарати виховательку, щоб подібне більше не сталося з жодною дитиною.

“Ми завжди виступаємо в інтересах дітей, ніхто не має право нівечити дитячу психіку. І якщо хоч один з батьків вважає це нормальним, Ви також аморальні як і вихователь.” – додала Злата Некрасова.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com