В Запоріжжі відбулися урочистості до Дня Соборності України - Запоріжжя.Info

В Запоріжжі відбулися урочистості до Дня Соборності України

Сьогодні, 22 січня, Україна відзначає День Соборності. Запоріжжя не залишилось осторонь. В місті пройшло декілька урочистих заходів.

Один з них відбувся на острові Хортиця. Там члени ветеранського братства поклали квіти до пам’ятного знаку. Як зазначив директор департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА, Владислав Мороко:

“Хортиця є душею і серцем України. Вона об’єднує два береги України, робить нашу державу єдиною і соборною. Тому це місце було обрано не випадково. Сьогодні там зібрались представники різних батальйонів. Було піднято різні прапори. Звичайно ж що це не всі, що є в нашій області. Але й це вказує на єдність сили й духу наших бійців”, – розповів директор департаменту.

Годиною пізніше біля Запорізької державної обласної адміністрації відбувся флешмоб. Люди зібрались аби зобразити цифру “102” – саме таку дату сьогодні відзначають. Акція була не багатолюдною Наші кореспонденти побували на площі та сфотографували, як все відбувалося.

Читайте також: Системна робота Кремля полягає в тому, щоб для українського виборця прибрати тезу «кум Путіна» і зробити тезу «рятівник української нації Медведчук», – Ігор Артюшенко

 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com