В Запоріжжі можуть підняти вартість проїзду в громадському транспорті - Запоріжжя.Info

В Запоріжжі можуть підняти вартість проїзду в громадському транспорті

Перевізники планують підняти вартість проїзду мінімум на 2 гривні.

Більшість фірм-перевізників почали обговорювати питання підвищення вартості проїзду в Запоріжжі з міською владою. Про це повідомляє Акцент, посилаючись на інформацію власних джерел серед перевізників.

Вказано, що фірми-перевізники вже подали нові розрахунки з тарифами на проїзд до міської ради. Нова вартість проїзду на більшості автобусних маршрутів перевищує 10 грн, а подекуди доходить і до 20 грн.

Аргументують підвищення цін транспортні фірми тим, що зазнають збитків під час карантинних обмежень. Через те, що можна перевозити пасажирів тільки в кількості місць для сидіння, а також зі зростанням цін на паливо і запчастини, перевізники лише окуповують витрати. Найбільш складно доводиться тим компаніям, які використовують на маршрутах автобуси середньої місткості. У них витрата палива в два рази більше, ніж у спринтерів, а перевезення кількості пасажирів не відрізняється.

«У мене на фірмі за грудень майже мінус півмільйона гривень. У січні зросло дизпаливо в ціні, плюс локдаун два тижні, водії ще менше касу привозять щодня. Боюся думати, що буде в січні. Розумію, що в країні криза і люди не мають грошей, але з такими мінусом ми довго працювати не зможемо. Підуть і водії. Кому від цього легше? » – розповів керівник одного з автотранспортних підприємств.

Перевізники неофіційно говорять про підвищення ціни на проїзд мінімум в 2 гривні. За їх словами це дозволить фірмам «вижити» на даний момент. Офіційно ситуацію в мерії ще не прокоментували.

Читайте також: У Запоріжжі тимчасово скасують дві зупинки для маршрутів з Хортицького району (деталі)
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com