В Запоріжжі чоловік прожив декілька місяців в квартирі з двома померлими - Запоріжжя.Info

В Запоріжжі чоловік прожив декілька місяців в квартирі з двома померлими

Зараз містянина забрали до психіатричної лікарні. Мешканці багатоповерхівки переймаються за своє здоров‘я та життя, адже через 3 тижні чоловіка відпустять додому.

В одній із квартир багатоповерхового будинку на вул. Козака Баруди, 18 виявили тіла двох людей. Власником оселі є чоловік, який перебуває на обліку в психіатричній лікарні. Про це повідомляє «Zanoza», посилаючись на інформацію місцевої мешканки Ангеліни Майбороди.

За словами жінки, в приміщенні правоохоронці знайшли труп його брата, який пролежав близько 8 місяців і тіло його матері, яка померла 3 місяці тому.  Всі ці місяці чоловік проживав в квартирі з померлими, а моторошний запах відчували у всьому під’їзді.

Чоловіка забрали в психіатричну лікарню, але через три тижні мають відпустити додому. Мешканці будинку б’ють на сполох, адже сусід неодноразово погрожував їм фізичною розправою.

Жінка розповіла, що люди неодноразово зверталися до поліції, але ніякої реакції не було. Зараз двері квартири, де виявили страшну знахідку, опечатані, а жителі під’їзду обклеїли їх плівкою, щоб не чути неприємний запах, який виходить з приміщення.

Фото: Zanoza

Читайте також: У Запоріжжі чоловік придбав ковбасу з кристалічною речовиною всередині (ВІДЕО)ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com