В уряді сказали, коли Україна зможе повернути Донбас безпечно - Запоріжжя.Info

В уряді сказали, коли Україна зможе повернути Донбас безпечно

Безпечна реінтеграція Донбасу займе мінімум 25 років. Про це заявив віцепрем’єр Олексій Резніков.

Віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, який очолював українську делегацію на переговорах щодо Донбасу в Берліні, пояснив, чому обіцянка президента Зеленського закінчити війну досі не виконана.

«Не все вдається одразу. Україна має бути готова до того, що безпечна реінтеграція – це надовго. Саме безпечна – це моя червона лінія. Навіть якщо ми завтра проведемо вибори на тих територіях, а це значить, що вони будуть вільними від окупаційних військ і там не буде незаконних збройних формувань, майорітимуть українські прапори, – ця територія ще довго буде залишатися територією війни. Як з точки зору замінування, так і в ментальності людей», сказав Резніков.

Резніков пояснює: «Там же не тільки «ГРУшники», а є цілком свідомі хлопці, які в 20 років ненавидять Україну, а хочуть жити в Радянському Союзі. Так ти ж там не жив і навіть не знаєш, що це таке! Тому безпечна реінтеграція займе мінімум років 25».

Віцепремєр наголошує, що має змінитися одне покоління, коли ми зможемо сказати, що відновлений контроль на тих територіях з боку української влади. «Бо там народилися діти, які не знають, що таке вільна Україна, і сьогодні вже в школу йдуть. Тому це надовго в будь-якому варіанті, і ми маємо до цього готуватися», – аргументує урядовець.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com