В українських тортах знайшли небезпечний інгредієнт - Запоріжжя.Info

В українських тортах знайшли небезпечний інгредієнт

На сторінці Головного управління Держпродспоживслужби в місті Києві в соціальній мережі Facebook з’явилася інформація про занадто високий вміст транс-жирних кислот, які виявлені в заморожених тортах з України.

У публікації йдеться про знайдений занадто високий вміст (5.72 / 100 g) в тортах. Вони експортувалися з України ТОВ “Фроузенфуд УА” (м.Київ, вул. Промислова, 2, 02088) в Литовську Республіку (UAB Sanitex, Kaunas).

“Повідомлення отримано через систему швидкого оповіщення про харчових продуктів і кормів (RASFF) від 26 січня 2021 року № 2021.0393. Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві проводяться заходи щодо попередження поширення цієї продукції. Нагадаємо, якщо харчові продукти, які оператор ринку ввіз (переслав) на митну територію України, справив, переробив або обіг яких здійснює, не відповідають вимогам безпеки, він негайно має розпочати процедуру вилучення цих харчових продуктів з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово повідомити компетентний орган про вжиті заходи з приводу подальшого поводження із зазначеним харчовим продуктом”, — йдеться у повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби у м.Києві.

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві, скріншот: Facebook

За порушення законодавства про харчові продукти необхідно понести відповідальність відповідно до статті 65 Закону України “Про державний контроль за додержанням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я і благополуччя тварин”. Також у публікації йдеться, що необхідно повідомляти про виявлення зазначеного харчового продукту на київському споживчому ринку за вказаним номером телефону або на електронну пошту.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com