В Україні запроваджують штрафи для багатоквартирних будинків - Запоріжжя.Info

В Україні запроваджують штрафи для багатоквартирних будинків

Українські парламентарії віддали голоси за штрафні грошові санкції до 51 тисячі грн у разі, якщо перевищено терміни передачі документів на багатоквартирний будинок до новоствореного об‘єднання співвласників (ОСББ). За проект закону № 4086 проголосували 316 народних обранців.

Цим законом доповнюється український Кодекс про адміністративні порушення. Як відомо, при створенні об‘єднання співвласників багатоквартирного будинку усі квартири в ньому переходять з балансу колишнього власника на утримання нового ОСББ. За щойно прийнятим законом,  колишній балансоутримувач (він може бути як фізичною, так і посадовою особою – представником державної організації) мусить передати документацію на будинок до ОСББ протягом 30 днів з дня державної реєстрації об‘єднання.

У разі, якщо він не вклався у цей термін, то фізична особа-балансоутримувач сплачує штраф у розмірі від 3 400 до 5 100 грн, тобто від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А якщо колишній власник будинку – державна посадова особа, то штраф для неї депутати визначили у розмірі від 8 500 до 11 900 грн, або від 500 до 700 неоподатковуваних мінімумів. За повторне таке порушення протягом року стягується штраф від 17 до 51 тисячі гривень.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com