В Україні вперше оштрафували людину за образи в інтернеті - Запоріжжя.Info

В Україні вперше оштрафували людину за образи в інтернеті

Комп'ютер. Фото: YouTube, скрін

В Україні оштрафували чоловіка за образи в інтернеті, стало відомо, скільки він заплатив.

Зазначається, что в нашій країні вперше покарали людину за образи в соціальній мережі. Як виявилося, жінка з міста Мукачево через неповажну поведінку чоловіка в інтернеті вирішила написати заяву правоохоронцям.

Повідомляється, що чоловік ображав жінку в інтернеті, через що вона написала заяву в поліцію. Місцеві правоохоронці склали протокол, згідно зі статтею 173 Кодексу України про адміністративні порушення. Варто зазначити, що це характеризується як дрібне хуліганство. В результаті справа пішла до суду.

Вже на суді обвинувачуваний свою провину визнав. Враховуючи це, в суді йому призначили мінімальний штраф за цією статтею, – 51 гривню. Однак насправді чоловік заплатить більше: справа в тому, що йому потрібно сплатити ще й судові витрати в розмірі 454 гривні. В результаті можна сказати, що хамство в інтернеті коштувало чоловіку 505 гривень. Можливо сума штрафу здається дуже маленькою, однак варто зазначити, що це дійсно один з перших випадків в нашій державі, коли громадянин платить штрафну санкцію за образу людини в режимі «онлайн».

Варто зазначити, що українці стали активно реагувати на таку подію. В коментарях громадяни стали писати про свою думку. Так, деякі вважають, що для того, щоб люди дійсно припинили ображати інших в мережі, треба підійняти штраф – наприклад, до 3 тисяч гривень. Однак знайшлися й ті, хто вважає, що навіть такий штраф можна віднести до початку підвищеної цензури в інтернеті. Крім того, деякі просто пожартували, що можна було б просто після образи скинути гроші на картку.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com