В Україні пандемія посилила жорстокість поліції і домашнє насильство на 61% - Запоріжжя.Info

В Україні пандемія посилила жорстокість поліції і домашнє насильство на 61%

Amnesty International повідомили про збільшення випадків домашнього насильства та жорстокості з боку поліції. Згідно з їхніми даними скарг побільшало на 61% у порівнянні з 2019 роком.

Amnesty International опублікували звіт щодо ситуації з правами людини в Україні та світі у 2020 році, взявши до уваги боротьбу з вірусом COVID-19. У доповіді зазначається, що домашнє насильство залишилося поширеним, недостатньо задокументованим і часто не отримувало ефективної реакції з боку державних органів.

Водночас як відмітили Amnesty International, встановлені обмеження не змогли ефективно запобігти поширенню хвороби. Окрім цього, зафіксовано випадки тортур та іншого жорстокого поводження зі сторони представників владних структур щодо затриманих осіб.

Українці на карантині, фото: Unian

У доповіді зазначається, що пандемія загострила увагу на руйнівних наслідках навмисної політики з боку багатьох урядів, підсумком якої стали нерівність, дискримінація та придушення прав і свобод.

“У 2020 році через небувалий удар, нанесений пандемією, системи охорони здоров’я пережили важке випробування на міцність, а людей у фінансовому сенсі залишили напризволяще. Героями й героїнями 2020 року стали працівники/ці сфери охорони здоров’я, які працювали на передовій, рятуючи життя, а також представники/ці найбільш низькооплачуваних професій, які працювали, щоб прогодувати свої сім’ї й не допустити зупинки систем громадського життєзабезпечення. На превеликий жаль, саме ті, хто віддали суспільству найбільше, були найменш захищені”, – заявила генеральна секретарка Amnesty International Аньєс Калламар.Аньєс Калламар

Карантин, Київ - фото Знай.ua


ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com