В Україні хочуть заборонити чиновникам заперечувати агресію Росії - Запоріжжя.Info

В Україні хочуть заборонити чиновникам заперечувати агресію Росії

У парламенті депутати пропонують заборонити публічним діячам і посадовим особам заперечувати російську агресію проти України. Раніше Верховна Рада вже зверталася до Заходу через тривалу агресію Росії.

Відповідний законопроєкт №4136 опублікований на сайті парламенту.

Згідно з документом, пропонується заборонити публічне заперечення національними публічними діячами, посадовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування тимчасової окупації частини України Росією. Також хочуть заборонити чиновниками робити заяви, які прямо чи побічно містять ознаки визнання або виправдання законності окупації або підтримки російської агресії і посягання на територіальну цілісність нашої країни. Публічним діячам хочуть заборонити засуджувати дії української армії та інших силових структур щодо захисту держави від російської агресії і деокупації територій. У разі ухвалення закону, такі дії будуть визнаватися протиправними і спричинять відповідальність, визначену законом.

Зазначається, що під публічним діячем мається на увазі президент, прем’єр-міністр, народні депутати, міністри, генеральний прокурор, судді вищих інстанцій, керівники спецслужб та антикорупційних органів та інші високопоставлені чиновники.

Відповідно, вказаним категоріям держслужбовців хочуть заборонити брати участь на території Росії і тимчасово окупованих територіях в урочистостях з нагоди офіційних державних свят РФ та інших заходах, організованих невизнаною “владою”.

У законопроєкті пропонують заборонити українським чиновникам і депутатам будь-яку взаємодію з органами та їхніми посадовцями державної влади Росії або з самопроголошеною “владою” в ОРДЛО і в окупованому Криму, якщо немає відповідного дозволу Верховної Ради, йдеться у повідомленні.

Окрім того, депутати пропонують заборонити публічне заперечення Голодомору 1932-1933 років в Україні, як геноциду українського народу; Голокосту, як геноциду єврейського народу; депортації з Криму кримських татар в 1944 році, як геноциду кримськотатарського народу.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com