В Україні хочуть ввести “економічний паспорт громадянина” – Запоріжжя Інфо

В Україні хочуть ввести “економічний паспорт громадянина”

“Економічний паспорт українця” може незабаром з’явитися в державі. Його наразі розробляють і він сприятиме додатковому створенню робочих місць і даватиме доходи українцям.

Про це розповів колишній президент Грузії, чинний голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі.

Саакашвілі пояснив, що “економічний паспорт українця” означатиме для держави полегшення процесу видобування корисних копалин і можливість для країни забезпечувати себе повністю газом. Крім того, впровадження такого паспорту дозволить отримувати гроші українцям від того, що будуть видобуватися ресурси.

“Якщо Україна видобуватиме газ, а за нашими законами це дуже спрощується, то кожен українець матиме економічний паспорт, куди гроші від титану, від урану, а Росія зараз спеціально блокує, щоб ми не видобували титан, уран, газ те ж саме, практично Україна була в колоніальній залежності в сенсі природних копалин – все це ми зараз полегшуємо, і кожен українець матиме паспорт з народження, куди гроші капатимуть від того, що ресурси будуть видобуватися. Це створюватиме робочі місця, це даватиме доходи українцям”, – пояснив Саакашвілі.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com