В Австрії заявили про послаблення обмежень через COVID-19 – Запоріжжя Інфо

В Австрії заявили про послаблення обмежень через COVID-19

Канцлер Австрії Себастіан Курц заявив, що з 14 квітня зможуть відкритися невеликі магазини в країні. Це стане можливим лише за умови дотримання суворих гігієнічних норм.

Канцлер Австрії Себастіан Курц повідомив про послаблення обмежень в країні

Федеральний канцлер Австрії Себастіан Курц (Sebastian Kurz) у понеділок, 6 квітня, повідомив про плани уряду послабити обмеження в країні, запроваджені раніше у зв’язку з пандемією нового коронавірусу. За попередніми планами, з 14 квітня зможуть знову відкритися маленькі магазини, а також будівельні та садово-паркові крамниці за умови дотримання суворих гігієнічних норм.

Попередній план австрійського уряду передбачає також, що з 1 травня зможуть відкритися всі магазини, торгові центри та перукарні. Водночас готелі та ресторани будуть закриті щонайменше до середини травня. Обмеження пересування залишатимуться чинними до кінця квітня, а школи будуть закритими до середини травня. Що ж стосується заборони масових заходів, то вона, за планами австрійського уряду, має залишатися чинною до кінця червня.

“Швидка та обмежувальна реакція (уряду на поширення коронавірусу. – Ред.) дає нам можливість швидше вийти з кризи (…) Але лише в тому випадку, якщо ми надалі дотримуватимемося заходів (боротьби з поширенням коронавірусу. – Ред.) та залишатимемось такими ж об’єднаними, як досі”, – цитує Курца агенція новин dpa.

За останніми даними базованого в США Університету імені Джонса Гопкінса, в Австрії зареєстровано 12058 підтверджених випадків інфікування новим коронавірусом. Внаслідок викликаної вірусом хвороби COVID-19 у країні померли 220 пацієнтів, а 3463 людей одужали, свідчать дані університету.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com