Уряд схвалив проект Закону про електронну трудову книжку – Запоріжжя Інфо

Уряд схвалив проект Закону про електронну трудову книжку

Урядом схвалено рішення щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі.

Про це написано на сторінці у Facebook Міністерства соціальної політики України.

Так, на засіданні Уряду, 3 червня 2020 року, схвалено проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”.

Даним законопроектом пропонується запровадити можливість автоматичного призначення пенсії, без особистого звернення особи, а саме передбачається механізм який надасть можливість людині самостійно обирати автоматичне призначення або відстрочення виходу на пенсію, яке матиме свої переваги у збільшеному розмірі пенсії та визначати в автоматизованому режимі найбільш вигідний варіант для призначення пенсії, включаючи дату такого призначення. В свою чергу Пенсійний фонд автоматично інформуватиме особу про настання права на призначення пенсії та орієнтовний її розмір.

Зокрема, Марина Лазебна, Міністр соціальної політики, зазначила, що оригінал паперової трудової буде передаватися на зберігання працівнику як офіційний документ, у разі якщо працівник виявить бажання продовжити її ведення, то роботодавець на його вимогу буде зобов’язаний паралельно із електронним обліком трудової діяльності внести до паперової трудової книжки записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення.

Крім того, у Телеграм-каналі Дениса Шмигаля зазначили, що Уряд ухвалив низку рішень у напрямку цифрової трансформації.

Так, Уряд ухвалив:

– Запровадження пілотного проекту в державній реєстрації земельної ділянки. Це означає, що подані документи потраплять на обробку до спеціаліста в іншому регіоні, де розташована земельна ділянка, що унеможливить корупційні дії. Крім того, замовити державну експертизу землевпорядної документації та одержати її результати можна буде в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг. Це підвищить рівень доступності, відкритості та прозорості при наданні послуги.

– Замовити бланк дозволів на перевезення вантажу автомобільним транспортом в іноземних державах можна буде онлайн. Для цього запроваджується експериментальний проект щодо реалізації такої функції через Транспортний портал електронних послуг. Це дозволить зменшити вплив чиновників у взаєминах приватного бізнесу і держави

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com