Українські захисні маски пустять на експорт, Зеленський вже дав команду – Запоріжжя Інфо

Українські захисні маски пустять на експорт, Зеленський вже дав команду

У світі продовжує вирувати пандемія коронавірусної хвороби COVID-19, і науковці все ще непевні, коли варто очікувати кінця цієї напасті. Хоча промислові потужності були значно нарощені для виробництва засобів індивідуального захисту, у першу чергу масок і респіраторів, стрімке зростання попиту на такі вироби створило глобальний їх дефіцит. Уряди багатьох країн доклали безліч зусиль, щоб задовольнити внутрішні проблеми; довелося зайнятися цією проблемою й українським можновладцям.

У свій час галасу наробив експорт масок з України до Європи; уряду навіть довелося запровадити спеціальну заборону на  таку зовнішньоекономічну діяльність. Однак тепер президент Володимир Зеленський висловився у підтримку продажу української продукції за кордон.

Про це йшла мова на черговій нараді під головуванням Президента України щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, про що повідомляє пресслужба президента.

Зеленський, фото: Офіс президента

На нараді серед центральних питань була проблема забезпечення країни засобами індивідуального захисту; уряд відзвітувався про вжиті у цьому напрямку заходи. Але увагу громадськості привернула ідея знову дозволити продаж таких товарів за кордон.

“Також порушили питання надання можливості українським виробникам масок та інших засобів захисту експортувати свою продукцію за умови, що її неможливо продати в Україні, але вона відповідає вимогам інших держав. Президент підтримав це. Вже наступного тижня Кабінет Міністрів напрацює потрібні рішення”, – йде мова у повідомленні пресслужби.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com