Українці заплатять ще більше податків - Запоріжжя.Info

Українці заплатять ще більше податків

В Україні збираються підвищити податкову ставку на нерухомість. Про це свідчать зміни до статті 266 Податкового кодексу України.

Так, очікувана квитанція повинна прийти до 1 липня 2021 року власникам квартир площею від 60 кв. м і будинків від 120 кв. м.

При цьому сама податкова ставка не повинна перевищувати максимальний ліміт в 1,5% від мінімальної заробітної плати в Україні за минулий рік. В середньому, мова йде про суму в 70,8 гривні.

Відповідно за такими розрахунками, за квартиру площею 85 квадратних метрів потрібно буде заплатити податок за ті 25 квадратних метрів, які перевищують допустиму норму. У грошовому розрахунку – це 1770 грн.

Нагадаємо, що починаючи з 1 січня 2021 чинності набрала нова редакція Податкового кодексу України, а разом з нею сталися зміни в різних сегментах.

Зокрема, мова йде про дивіденди та податки, які відтепер будуть платити громадяни, які їх отримали. Отже, платіж буде виконувати юридична особа на користь власника корпоративних прав або інвестиційних сертифікатів тощо.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com