Українським пенсіонерам приготували нове "випробування", повинні розібратися до 1 вересня - Запоріжжя.Info

Українським пенсіонерам приготували нове “випробування”, повинні розібратися до 1 вересня

На сторінці Міністерства соціальної політики України в соцмережі Facebook з’явилася інформація про те, що з вересня нинішнього року зміниться порядок отримання пенсією.

Віталій Музиченко-заступник глави Мінсоцполітики, коментуючи питання про переведення пенсійних виплат на банківську карту з першого місяця осені в 2021 році, зазначив, що чисельність одержувачів соцвиплат в банківських установах постійно зростає протягом останніх 5-7 років.

пенсіонерка, фото Pxhere

“На сьогоднішній день ми маємо близько третини одержувачів, які отримують виплати через пошту”, – заявив заступник міністра.

І додав, що пенсіонери можуть самостійно обрати один із сорока уповноважених банків до першого вересня. Однак доставка пенсією додому збережеться і буде здійснюватися за рахунок бюджетних коштів лише маломобільним категоріям. Йдеться про людей першої групи інвалідності, українців віком понад 80 років, а також тих, хто за висновком лікарсько-консультативної комісії, потребує стороннього догляду.

пенсіонери, скріншот з відео

“Відповідно до умов договору передбачено те, що банки мають можливість забезпечувати доставку відповідних виплат і іншим категоріям одержувачів. Тому на сьогоднішній день, ми говоримо про те, що це дасть можливість розвитку банківського сектора і банківських послуг, зокрема, POS-термінал, в тому числі і в сільській місцевості”, – говорить Віталій Музиченко.

Мінсоцполітики, скріншот: Facebook


ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com