Українським героям замість квартир і премій вручили листівку з привітаннями: “З повагою…” | Запоріжжя.Info

Українським героям замість квартир і премій вручили листівку з привітаннями: “З повагою…”

У суботу, 21 листопада, в нашій країні відзначають День десантно-штурмових військ Збройних сил України. Цього року свято десантників відзначається вчетверте.

Тимчасово виконуючий обов’язки командувача Об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак привітав українських захисників з професійним святом. Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-центру ООС в мережі Facebook.

Українські десантники, фото: zik.ua

“Шановні воїни-десантники! Від імені всього особового складу Об’єднаних сил та від себе особисто сердечно вітаю Вас з Днем десантно-штурмової військ Збройних Сил України! Десантно-штурмові війська народилися в період смертельних для України випробувань, у вогні кривавого протистояння російської агресії на Сході країни. Ви увібрали в себе не тільки кращі традиції минулої доблесті, а й бойовий досвід, непохитний дух, мужність і самовідданість героїв-захисників України. Дуже знаковим є те, що тепер ми відзначаємо День десантно-штурмової військ 21 листопада – в день святого архистратига Михаїла, якого в багатьох країнах десантники вважають своїм заступником. Вдячний героям – десантникам за те, що ви завжди там, де складніше, на передніх рубежах. Завдяки вашій професійній майстерності, самовідданості та готовності до самопожертви ми, безумовно, здобудемо перемогу над ворогом. Щиро бажаю невичерпного здоров’я, натхнення, витримки, сили волі, благополуччя і миру Вам і вашим близьким! Слава воїнам-десантникам! Слава Україні! З повагою, тимчасово виконуючий обов’язки командувача Об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак.”, – повідомляється на сторінці ООС в мережі Facebook.

Публікація прес-центру ООС, скріншот: Facebook
Публікація прес-центру ООС, скріншот: Facebook

Варто також нагадати нашим читачам, що в сучасній Україні відзначається безліч державних і релігійних свят, справжнє значення яких для багатьох з наших громадян так і є не до кінця зрозумілим.

В останні п’ять років української історії в нашій країні з’явилося кілька особливих пам’ятних дат, які викликають емоційний відгук у серцях громадян. Так, одним з головних свят сучасної України є День гідності та свободи, який відзначається 21 листопада.
Від Giraff


Від LuckyAdsВід Mediametrics

Мы в соц. сетях