Україна таємно готується закупити винищувачі у Франції або США - Запоріжжя.Info

Україна таємно готується закупити винищувачі у Франції або США

Кабінет міністрів України вивчає можливість закупівлі нових винищувачів. І, швидше за все, вибирає між апаратами з США і Франції.

Про це повідомляє видання Intelligence online. Відзначається, що уряд хоче таємно замінити існуючий парк, що складається з 30 радянських винищувачів «МіГ» -29 і «Су» -27 на нові апарати від західних партнерів.

Джерело зазначає, що президент Франції Еммануель Макрон під час свого візиту в Україну має намір обговорити з президентом Володимиром Зеленським перспективи поставки винищувачів Rafale. За версією французької влади, їх апарати мають всі шанси перемогти в тендері. Велику частину витрат з виробництва та доставки їх в Україну готова покрити Франція, яка встигла виділити 1,5 мільярда євро на покриття такого оборонного контракту.

Одночасно з цим існує варіант і з покупкою американських винищувачів F / A-18 «Super Hornet» виробництва «Боїнг». Для американської сторони закупівля їх апаратів була б хорошим шансом завдати серйозного удару для президента Росії Володимира Путіна, встановивши власні винищувачі біля кордонів РФ. В кінцевому рахунку, ситуація залежить від того, на користь яких винищувачів зробить вибір уряд України – легких або важких багатозадачних.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com