У Зеленського роз’яснили, чи можуть скандального Тупицького примусово привести до суду - Запоріжжя.Info

У Зеленського роз’яснили, чи можуть скандального Тупицького примусово привести до суду

Федір Веніславський вважає, що екссуддя КСУ демонструє неповагу до ідеї верховенства права.

Печерський райсуд Києва відклав розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу відстороненому голові Конституційного суду Олександру Тупицькому, оскільки він знову не прийшов на засідання. Представник президента в КСУ, депутат від фракції “Слуга народу” Федір Веніславський вважає, що Тупицького можуть доставити на засідання в примусовому порядку.

“Є три аспекти, які можна в даному випадку розглядати. Перший аспект – кримінально-процесуальне законодавство потрібно змінювати, щоб унеможливити зловживання правами такого характеру, яке ми спостерігаємо у пана Тупицького, який систематично не з’являється на засідання суду, тим самим демонструючи неповагу до ідеї верховенства права і до судових інститутів”, – сказав нардеп.

За словами Веніславського, захист Тупицького користується неоднозначністю законодавства.

“Другий аспект – те, що у нас неоднозначність в конституційно-правовому врегулюванні, я повністю згоден зі стороною обвинувачення, що привід судді Конституційного суду в судовий орган допускається чинним законодавством, а двоякість тлумачення вже приклад зловживання правом з боку захисту”, – сказав представник президента.

Веніславський зазначив, що Тупицький розуміє, що йому можуть обрати запобіжний захід, тому свідомо не приходить на засідання суду.

“І третій аспект демонструє те, що пан Тупицький прекрасно розуміє, що є підстави для реєстрації кримінального провадження, в якому він є підозрюваним, і якщо всі обставини будуть досліджені в процесі судового засідання, то йому загрожує реальний запобіжний захід, якого він, безумовно, уникає. Тому якщо ми побачимо, що він уникає явки, думаю, що суд дозволити застосувати привід”, – сказав Веніславський.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com