У Зеленського відреагували на пропозиції Саакашвілі щодо судової реформи | Запоріжжя.Info

У Зеленського відреагували на пропозиції Саакашвілі щодо судової реформи

Радник Володимира Зеленського Олег Устенко заявив, що пропозиції Михеїла Саакашвілі щодо судової реформи – це запрошення до дискусії, в якій мають брати участь фахівці та суспільство.

Презентація судової реформи очільника виконавчого комітету Національної ради реформ при президентові України Міхеіла Саакашвілі є широким запрошенням до дискусії про судову реформу. Про це заявив радник президента Володимира Зеленського з економічних питань Олег Устенко у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”. На думку Устенка, щоб узгодити конкретний проєкт судової реформи з президентом, треба розуміти, як її бачить середовище фахівців, працівників безпосередньо судової системи, громадських активістів, політиків і всіх, хто зацікавлений у сучасній, ефективній і прозорій судовій реформі.

Устенко підкреслив, що реформа судової системи потрібна й цікава кожному, тому чим ширшою буде дискусія, тим більше точок зору буде враховано, більше ідей залучать до вдосконалення і зміни нинішньої системи. На думку економічного експерта, судова реформа надасть додаткового імпульсу для активізації інвестиційної діяльності в країні.
Від Oblivki


Від Giraff


Від NovostimiraВід Mediametrics

Мы в соц. сетях