У Зеленського відповіли на страх “новорічного локдауну”: “Хочемо” | Запоріжжя.Info

У Зеленського відповіли на страх “новорічного локдауну”: “Хочемо”

Український прем’єр-міністр Денис Шмигаль обговорював з мерами міст питання протидії коронавірусу. Після чого заявив, що очікує від них поради щодо посилення карантину.

Заступник глави офісу президента Кирило Тимошенко ж запевнив, що про введення “новорічного локдауну” в країні говорити поки рано. Однак такий варіант розвитку подій розглядається у всіх країнах.

“Давайте зрозуміємо, чого ми зараз доб’ємося карантином вихідного дня. Це ж ситуація, яка змінюється від тижня до тижня”, – розповів він. А Шмигаль раніше заявляв, що тритижневий локдаун може бути введений в Україні, якщо карантин вихідного дня не принесе бажаних результатів.

Однак економіка країни може не витримати подібних обмежень. “Кожен з нас відповідає за життя і здоров’я людей. Нам потрібно спільно нести цю відповідальність, обмінюватися конструктивними порадами та пропозиціями, щоб разом знайти вихід з ситуації, що склалася. Ми не хочемо вводити жорсткий локдаун, який був навесні”, — поділився Денис Шмигаль, закликаючи голів міст дотримуватися карантину вихідного дня. Адже це єдина альтернатива локдауну.

Адаптивний карантин був скасований 11 листопада у зв’язку із загостренням пандемії коронавірусу. А президент України Володимир Зеленський повідомляв про можливе уникнення жорсткого локдауну завдяки кільком тижням карантину на вихідні.
Від Giraff


Від LuckyAdsВід Mediametrics

Мы в соц. сетях