У Запорізькому Січовому колегіумі з’явився новий символ-мурал – Запоріжжя Інфо

У Запорізькому Січовому колегіумі з’явився новий символ-мурал

Восени Січовий колегіум часом здається казковим палацом Мудрості серед золотих кленів, багрянцю калин, спалахів пізніх яскравих хризантем. Гостинно стрічає всіх на вході легендарний козак Мамай — логотип — герб народженого близько 30 років тому Запорізького Січового колегіуму — одного з найперших і найкращих на Запоріжжі національних закладів.

Сьогодні,окрім козака Мамая, колегіантів та гостей закладу стрічатиме ще один важливий художній символ — настінний мурал біля головного входу до колегіуму. Щойно завершено роботу над його створенням. Відтепер кожен член великої родини Січового колегіуму щодня душею й розумом торкатиметься муралу-символу.

приймати його слід не лише зорово.

Сприймати його слід серцем: юна Мати-Україна, як турботлива, дбайлива птаха, крильми своїми захищає, зігріває гніздечко з маленькими дітьми-пташатами, що ще мають рости, міцніти, виростити крила, готуючись до власних самостійних польотів…

✍ Як не згадати принагідно щирі рядки нашого Поета Юрія Єршова-Холодного про зовсім маленьких, золотих гусенят-лебедят, що п’ятикласниками приходять до колегіуму, а з часом, стаючи лебедями-красенями, залишають рідне гніздо — школу, що викохала їм крила:
…Ой, заграли уві млі
Лебедині крила —
Наче білі кораблі
Підняли вітрила…
Летіть, дорогі наші красені — лебеді й лебідки! Хай високим і красивим буде ваш політ!..
Символічний духовний мурал наповнений дорогими для всієї великої родини і теперішніх, і колишніх колегіантів рядками Гімну колегіуму:
Колегіум наш Січовий,
Обійми сонячні відкрий!
Бо ми усі — одна сім’я,
Ти — часточка життя моя…

Напевне, хто переступає сьогодні, хто переступатиме завтра поріг Січового, візьме у власну душу сонячну живодайну енергію і муралу, і проникливих, рідних слів Головної пісні колегіуму, щоб усе життя теплом зігрівали, світлом осявали 🙌

Спасибі рукам, що створили мурал-символ! Спасибі Поету, чия добра батьківська енергія живе в кожному його Слові, заповітом залишеному нам:
Для України, для добра
Ти, моя школо, світ відкрила…

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com