У запорізькій школі та лікарні розповіли про клінічну смерть старшокласника - Запоріжжя.Info

У запорізькій школі та лікарні розповіли про клінічну смерть старшокласника

Фото: Забор

Учора ми повідомляли, що в Запоріжжі у школяра, який заходився в школі зупинилось серце. Олександр наразі знаходиться в медикаментозній комі в дитячій клініці.

Учора, 27-го грудня, школяр переніс клінічну смерть в шкільній роздягальні. Повідомляється, що у старшокласників повинен був бути останній, сьомий урок –фізкультура. Діти пішли до роздягальні аби підготуватись, але Саші стало зле і він знепритомнів. Одразу після цього його однокласники повідомили вчителю фізкультури та медсестрі про те, що Саша «не дихає». Саме вчитель та шкільний доктор боролись за життя хлопця до приїзду швидкої.

Непрямий масаж серця працівники закладу робили учню приблизно 5-7 хвилин, це допомагало періодично повертати дихання, але перед приїздом лікарів воно зупинилось зовсім. За життя в школі боролись одразу 2 швидких приблизно хвилин 40. Школяра реанімували і відвезли до лікарні у тяжкому стані.

Зараз Саша знаходиться в медикаментозному сні. Як розповів головний лікар Запорізької обласної дитячої лікарні Юрій Борзенко, Саша знаходиться на штучній  вентиляції легенів. Зараз йому необхідні великі дози препаратів, які стимулюють кровообіг і серцеву діяльність. Стан хлопця наразі залишається вкрай нестабільним.

У школі розповіли, що хлопець був здоровою дитиною, зараз проводяться перевірки стосовно вродженних захворювань, адже інфаркт, отруєння – не підтвердились.

Джерело: ДепоЗапоріжжя.

Читайте також: В Запоріжжі у старшокласника зупинилося серце на перед уроком фізкультури (ФОТО)
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com