У Запоріжжі завершився проект-перевтілення “Нова Я” – Запоріжжя Інфо

У Запоріжжі завершився проект-перевтілення “Нова Я”

У Запоріжжі завершився міський проект-перевтілення “Нова Я”. У ньому взяли участь 20 запоріжанок. Протягом кількох тижнів вони відвідували кулінарні майстер-класи, уроки хендмейду та працювали над власним іміджем.

У салоні краси і яблуку ніде впасти. Учасниці проекту “Нова Я” готуються до вечірнього виходу. За планом — зачіска та макіяж. Серед учасниць і пані Марина Семчонок. Вона веде домашнє господарство, виховує двох дітей та займається хендмейдом. Розповідає: вирішила долучитись до проекту, аби зарядитись позитивним настроєм та відкрити нові таланти.

А от пані Ольга Галай на проекті понад усе чекала саме зміни іміджу. Зізнається, від нового образу просто у захваті.

За перевтіленням учасниць пильнують досвідчені перукарі та візажисти. Розповідають: головне завдання — створити гармонійний образ та підкреслити натуральну красу кожної жінки.

Протягом кількох тижнів учасниці мали змогу не тільки приділити увагу своїй зовнішності, а й побувати на різноманітних майстер-класах та тренінгах. Все, щоб наповнити буденне життя позитивними емоціями та новим досвідом.

Головна спеціалістка міського управління по роботі з молоддю та сім’єю Лілія Бородько запевняє, що цей проект скерований на те, щоб жінка відволіклася від буденних справ та проблем. І найголовнішою метою цього є – щоб вона побачила себе новою.

Загалом у проекті “Нова Я” взяли участь 20 запоріжанок. Серед них багатодітні матері,  військові та волонтерки. Вже ввечері результати перевтілення учасниці проекту показали своїм рідним та друзям. Вітали жінок й організатори та партнери проекту. Бажали напередодні весняних свят ще більше приємних змін.

Заступник міського голови Анатолій Пустоваров зазначає – дуже приємно, що учасниці змогли в рамках конкурсу змінити свій звичний темп життя. Тому що багато з них багатодітні, жінки-героїні, учасниці АТО. Тобто це жінки, які роблять дуже велику кількість справ. І найголовніше — будують і підтримують сім’ю. Тому сьогодні їм віддячили таким великим конкурсом.

Окрім нових образів та привітань, учасниці проекту разом зі своїми родинами отримали у подарунок перегляд французької комедії.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com