У Запоріжжі запускають пілотний проєкт відновного правосуддя: як це діє? – Запоріжжя Інфо

У Запоріжжі запускають пілотний проєкт відновного правосуддя: як це діє?

Він буде діяти для неповнолітніх правопорушників, аби дати можливість переосмислити вчинки та не повторити помилок. Про це повідомляє сайт Запорізької міської ради.

«Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» покликана більш гуманно підійти до покарання злочинців, аби не зламати долю малолітніх правопорушників, а дати їм шанс виправитися та уникнути рецидивів. В рамках проєкту будуть підписують меморандум про співпрацю директорка центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Людмила Токарєва і директор Регіонального центру надання безоплатної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Павло Наливайко.

Відновне правосуддя це практика яка близько 25 років впроваджується в США та Європі. Суть такого підходу в тому, аби потерпілий та порушник колективно вирішували питання відшкодування завданих збитків. Наразі, рух за відновне правосуддя це гуманістичний напрямок, який намагається наладити більш продуктивний спосіб запобіганню повторних правопорушень.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com