У Запоріжжі запрацювала служба інспекторів із паркування – Запоріжжя Інфо

У Запоріжжі запрацювала служба інспекторів із паркування

Інспектори із паркування слідкуватимуть за правилами дорожнього руху, а саме за тим, як паркуються місцеві водії. Порушників будуть карати штрафами.

В Ігоря Савченко сьогодні перший робочий день — він інспектор з паркування. Чергує на перехресті проспектів Металургів та Соборного. Перевіряє чи є на території водії, які припаркувались не за правилами. І вже є перші порушники. Їм Ігор робить попередження.

Перед тим, як служба розпочала повноцінно працювати, майбутні інспектори пройшли відповідне навчання.

Для повноцінної роботи інспекторам видали планшети, аби вносити інформацію про порушення, портативні принтери, аби роздруковувати повідомлення щодо штрафу, а також дальномір. Саме за допомогою останнього можна визначити відстань від одного об’єкта до іншого.

Аби зафіксувати правопорушення, інспектор все фотографує та занотовує на планшеті, де вказує дату, час і геолокацію. А вже потім за допомогою принтеру друкує протокол-повідомлення та кріпить його на лобове скло. У перші три дні служба інспекторів із паркування працюватиме у тестовому режимі. Правопорушникам будуть виписувати тільки попередження. Проте, у разі серйозного порушення буде штраф.

Заступник директора департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради Віктор Низовцев розповідає, що правопорушення зафіксоване у зоні дії знаку «зупинка заборонена» або «стоянка заборонена», то штраф становить 255 гривень. Якщо ж скоєно тяжке порушення, що становить суспільну небезпеку, то сума штрафу складає 510 гривень.

Самі ж водії зізнаються, такі інспектори паркування у Запоріжжі потрібні.

Допомогти інспекторам із паркування можуть і запоріжці. Для цього слід завантажити фото із порушенням на офіційну сторінку Служби у Facebook або повідомити телефоном.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com