У Запоріжжі триває ремонт шляхопроводу - Запоріжжя.Info

У Запоріжжі триває ремонт шляхопроводу

Вже влітку у Запоріжжі відкриють для проїзду другий шляхопровід по вулиці Калібровій. Він сполучає Шевченківський та Заводський райони міста. Зараз на об’єкті триває ремонт. Його якість перевірив міський голова.

Через аварійний стан другий шляхопровід по вулиці Калібровій закрили на капремонт у грудні минулого року. За цей час вже багато чого зроблено, однак чимало робіт залишилося саме на нижній частині конструкції, розповідає підрядник.

Складнощів у роботі додає те, що під шляхопроводом регулярно проїжджають потяги. Аби не перешкоджати руху, було вирішено укріплювати конструкцію від країв до центру.

Проте не зупиняються роботи і на верхній частині шляхопроводу. Підрядник розповідає: згодом тут замінять опори для освітлення. Також приведуть до ладу і ділянку шляху між “Калібровою 1” та “Калібровою 2”. Там  прочистять трамвайні рейки та укладуть новий асфальт. Обидва шляхопроводи будуть виконані в єдиному стилі.

Вже майже завершено і армований каркас під так звані безшумні рейки.

Міський голова Володимир Буряк зазначив: вже у червні роботи на “Калібровій 2” мають бути завершені. За цей час підрядник повинен усунути аварійність споруди, укріпити її та привести до належного вигляду. Головне завдання — аби пересуватись шляхопроводом було безпечно.

Ще одне завдання — відновити рух 12-го трамваю між Шевченківським та Заводським районами. Проект ремонту колій складається з кількох етапів та вже знаходиться на узгодженні. Перед тим, як перейти до його реалізації, силами “Запоріжелектротрансу” найближчим часом відремонтують та замінять рейки від вулиці 8-го березня до 52-ї школи.

Відновити роботу 12-го трамвая та сполучити Шевченківський і Заводський райони міста планують вже наступного року.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com