У Запоріжжі планують підвищити ціну на проїзд в той час, коли люди продовжуть годинами мерзнути в чергах на маршрутки (ФОТОФАКТ) - Запоріжжя.Info

У Запоріжжі планують підвищити ціну на проїзд в той час, коли люди продовжуть годинами мерзнути в чергах на маршрутки (ФОТОФАКТ)

Фото: zp_news

Ситуація з нестачею міського транспорту в деякі райони Запоріжжя та якістю пасажирських перевезень у місті залишається невтішною. 

Люди в будь-яку пору року годинами стоять у величезних чергах на маршрутки. Відтак і вчора, 28 січня, на зупинці пр. Металургів в сторону Хортицького району десятки людей мерзли в очікуванні транспорту. Відповідну світлину опублікувала одна з пасажирок в міському акаунті zp_news в Instagram.

“Очередь на маршрутку в сторону Бабурки и такое каждый вечер. Неужели нельзя больше вывести машин на маршрут? Люди стоят по часу для того, чтобы уехать”, – коментує ситуацію автор.

Так само очікували маршрутне таксі і в Шевченківському районі Запоріжжя. Містянка розповіла, що декілька годин стояла в черзі на автобус, але водії не погоджувалися брати пасажирів на “стоячі” місця через карантинні обмеження. Жінка зазначила, що в такий час на маршрути мають виїжджати більше одиниць транспорту, адже не у всіх людей є можливість користуватися послугами таксі.

Відзначимо, незважаючи на постійні скарги людей, у Запоріжжі знову розглядають питання про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. Фірми-перевізники вже подали нові розрахунки з тарифами до міської ради. Неофіційно вони говорять про підвищення ціни на проїзд мінімум в 2 гривні.

Аргументують підвищення цін транспортні фірми тим, що зазнають збитків під час карантинних обмежень. Через те, що можна перевозити пасажирів тільки в кількості місць для сидіння, а також зі зростанням цін на паливо і запчастини, перевізники лише окуповують витрати.

Читайте також: Зруйновані автівки, стовб і тролейбусні дроти: через шквальний вітер у Запоріжжі впали дерева (ФОТО, ВІДЕО)ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com