У "Слузі народу" публічно засудили Мінські договорняки Єрмака - Запоріжжя.Info

У “Слузі народу” публічно засудили Мінські договорняки Єрмака

Народна депутатка фракції “Слуга народу” і глава української делегації у ПАРЄ Єлизавета Ясько вважає, що нові Мінські домовленості глави ОПУ Андрія Єрмака є російською пасткою та закликає офіційний Київ не підписувати документ про створення Консультативної ради з представниками “Л-ДНР”.

Видання зазначає, що Ясько у одній зі своїх статтей оминає згадку прізвища глави ОПУ і кілька разів наголошує, що позиція тих, хто проти нових домовленостей, спрямована на підтримку програми Зеленського.

Ясько застерігає, що нові домовленості фактично змінять формат переговорів і виведуть Росію з рівня учасника конфлікту на рівень спостерігача, що неприйнятно для України.

“Якщо Україна погодиться вести переговори не з доведеною учасницею збройного конфлікту (Росією), а тільки з учасниками неміжнародного конфлікту (де-юре громадянами України, що зрадили Батьківщину…), це означатиме де-факто нашу відмову від претензій до Росії”, – пише Ясько.

Іншими ризиками створення нового органу з учасниками від ОРДЛО, на думку депутатки, є знищення позиції України у міжнародних судах, скасування санкцій проти Росії і заперечення досягнень України у боротьбі за правду про агресію РФ.

“На щастя, рішення Тристоронньої контактної групи про створення Консультативної ради ще не підписане, а лише “попередньо погоджене” Україною. Це означає, що офіційний Київ має шанс оминути російську пастку, а наші високопосадовці – уникнути величезної помилки”, – написала Ясько.

Нагадаємо, 11 березня в Мінську відбулося чергове засідання тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, на якому були присутні Єрмак і Козак. Тоді ж у Єрмака розповіли про домовленості у Мінську, однак низка депутатів виступили проти них.

Згодом нардеп від “Слуги народу” нардеп Єгор Чернєв розповів, якими аргументами Єрмак придушив бунт його колег.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com