У “Слузі народу” публічно засудили Мінські договорняки Єрмака – Запоріжжя Інфо

У “Слузі народу” публічно засудили Мінські договорняки Єрмака

Народна депутатка фракції “Слуга народу” і глава української делегації у ПАРЄ Єлизавета Ясько вважає, що нові Мінські домовленості глави ОПУ Андрія Єрмака є російською пасткою та закликає офіційний Київ не підписувати документ про створення Консультативної ради з представниками “Л-ДНР”.

Видання зазначає, що Ясько у одній зі своїх статтей оминає згадку прізвища глави ОПУ і кілька разів наголошує, що позиція тих, хто проти нових домовленостей, спрямована на підтримку програми Зеленського.

Ясько застерігає, що нові домовленості фактично змінять формат переговорів і виведуть Росію з рівня учасника конфлікту на рівень спостерігача, що неприйнятно для України.

“Якщо Україна погодиться вести переговори не з доведеною учасницею збройного конфлікту (Росією), а тільки з учасниками неміжнародного конфлікту (де-юре громадянами України, що зрадили Батьківщину…), це означатиме де-факто нашу відмову від претензій до Росії”, – пише Ясько.

Іншими ризиками створення нового органу з учасниками від ОРДЛО, на думку депутатки, є знищення позиції України у міжнародних судах, скасування санкцій проти Росії і заперечення досягнень України у боротьбі за правду про агресію РФ.

“На щастя, рішення Тристоронньої контактної групи про створення Консультативної ради ще не підписане, а лише “попередньо погоджене” Україною. Це означає, що офіційний Київ має шанс оминути російську пастку, а наші високопосадовці – уникнути величезної помилки”, – написала Ясько.

Нагадаємо, 11 березня в Мінську відбулося чергове засідання тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, на якому були присутні Єрмак і Козак. Тоді ж у Єрмака розповіли про домовленості у Мінську, однак низка депутатів виступили проти них.

Згодом нардеп від “Слуги народу” нардеп Єгор Чернєв розповів, якими аргументами Єрмак придушив бунт його колег.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com