У Росії пофантазували про українця Усика: дай бог - Запоріжжя.Info

У Росії пофантазували про українця Усика: дай бог

У Росії хочуть побачити бій Усика з їхнім спортсменом-невдахою.

Бій-реванш Мурата Гассієва і “танцюючого боксера” Олександра Усика може відбутися. З такими фантазіями виступив генсек Федерації боксу РФ Умар Кремлєв.

Зазначимо, що Кремлєв регулярно у своїх інтерв’ю говорить про те, що хоче бачити реванш Гассієва проти українця. Перша спроба домовитися з менеджерами Усика була відразу після першого бою. Але тоді промоутер українця Олександр Карасюк відповів росіянину, що для того, щоб організувати поєдинок з Гассієвим, “повинні скластися взаємовигідні обставини”.

Тепер же в інтерв’ю ТАСС Кремлєв знову заговорив про Усика. Більш того, він висловив упевненість, що росіянин зможе перемогти в цьому поєдинку.

“Дай бог, щоб зараз Мурат швидко відновився і почав проводити поєдинки. Так, Олександр хороший боксер і спортсмен, але у мене є віра, що Мурат може виграти цей бій. Тому я і хочу побачити реванш – щоб поставити крапку в протистоянні”, – заявив він.

Нагадаємо, що Олександр Усик переміг Мурата Гассієва у фіналі першого розіграшу Всесвітньої боксерської суперсерії. Той бій відбувся 21 липня 2018 року в спортивному комплексі “Олімпійський” у Москві, тому тисячі росіян наживо спостерігали, як наш спортсмен б’є їх улюбленця.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com