У «Нафтогазі» пояснили, що буде із заощадженим за минулу зиму газом – Запоріжжя Інфо

У «Нафтогазі» пояснили, що буде із заощадженим за минулу зиму газом

українських підземних сховищах залишилися після теплої зими рекордно високі обсяги газу, на 4 млрд кубометрів більші, ніж у минулому році. Цей надлишок перейде на наступний опалювальний сезон.

Про це глава правління НАК Нафтогаз Андрій Коболєв сказав в інтерв’ю телеканалу Україна 24.

Я думаю, наступної зими ми використовуємо той надлишковий газ, який був закачаний минулої осені в процесі підготовки до переговорного процесу з «Газпромом». Ми готувалися до потенційного газової кризи і створили додатковий запас газу. У нас на початку сезону було більше 21 млрд куб газу — Андрій Коболєв, глава правління НАК.

Станом на 7 квітня 2020 року в українських підземних сховищах газу залишилося понад 15,8 млрд куб. м газу – майже на 45% більше, ніж рік тому, це найвищий показник за останні 30 років.

Раніше у «Нафтогазі» спрогнозували ціни на газ для населення на найближчі місяці.

Раніше повідомлялося, що ціна газу на українському ринку впала до позначки 186 доларів за 1 тисячу кубометрів починаючи з 3-го кварталу 2019 року, що є мінімумом для останніх 10-ти років.

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв запропонував вимірювати споживання газу не в кубах, а в кілокалоріях.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com