У міськраді розповіли, як боротимуться з коронавірусом у Запоріжжі – Запоріжжя Інфо

У міськраді розповіли, як боротимуться з коронавірусом у Запоріжжі

З метою запобігання поширення коронавірусу з 16 березня й до 3 квітня доступ до адміністративних будівель  у місті буде обмежено. Протягом цього періоду для спілкування зі службами рекомендовано використовувати дистанційні сервіси – сайти, електронну пошту, телефони та мобільний зв’язок.

Для попередження розповсюдження коронавірусу у Запоріжжі вводять додаткові карантинні заходи. Однак місто повинне бути готовим до появи випадків захворювання, лікування хворих. Саме для цього у бюджеті Запоріжжя вирішили передбачити 100 мільйонів гривень.

Міський голова Володимир Буряк повідомив, куди планують спрямувати ці кошти. Зокрема на закупівлю засобів індивідуального захисту та дезінфекції, швидких тестів, медикаментів, додаткового медичного обладнання, допомогу обласному лабораторному центру та інше. Загалом кошти спрямують на виконання близько 30 різноманітних заходів.

– За останні кілька років ми придбали 63 апарати штучної вентиляції легенів, 83 монітори пацієнта. Але враховуючи ситуацію виділяємо кошти для того, щоб додатково купити 20 апаратів штучної вентиляції легенів, 20 моніторів. Гроші також спрямуємо на закупівлю засобів індивідуального захисту та дезінфекції, швидких тестів, безконтактних термометрів, – зазначив Володимир Буряк.

Планується придбати 3,5 тисячі швидких тестів. Місто також допоможе обласному лабораторному центру. Будуть придбані термічний генератор, генератор холодного туману, які можуть використовуватися для обробки великих площ, реагенти для лабораторної діагностики, засоби захисту та дезінфекції. Закладено і резервний фонд у 50 млн гривень для забезпечення медичних закладів у разі необхідності додатковими медичними препаратами та витратними матеріалами.

– Першими можливих хворих має приймати обласна інфекційна лікарня. Однак на цьому тижні 7 та 8 лікарні мають бути повністю готові для того, щоб у разі необхідності забезпечувати обсервацію людей з підозрою на інфекцію. До цього також підготовлять ще 2 міські лікарні, – сказав Володимир Буряк.

У місті проводитиметься обробка громадського транспорту. Як комунального, так і приватних перевізників. Контроль – за управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради. Нагадаємо також, що у Запоріжжі контролюватимуть виконання вимог карантину. Керівників, власників закладів, установ, організацій, незалежно від форм власності, у разі порушень притягатимуть до відповідальності.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com