У Міносвіти готові перенести ЗНО-2020 і вступну кампанію через карантин – Запоріжжя Інфо

У Міносвіти готові перенести ЗНО-2020 і вступну кампанію через карантин

Водночас державна підсумкова атестація для 4 та 9 класів буде скасована.

Вступну кампанію також продовжать, якщо ЗНО відбудеться у червні. Дати, на які перенесуть зовнішнє незалежне оцінювання, залежатимуть від того, коли завершиться карантин. Про це повідомила т.в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

Так, якщо навчання відновиться у травні, МОН готове провести пробне ЗНО у травні. А основна сесія тестування відбудеться після 20 червня. Якщо ж навчання відновиться у червні, пробне ЗНО можуть провести у червні до початку основної сесії, яка має відбутися також у червні.

“Ми готові розпочати ЗНО у червні, липні чи навіть у середині серпня. Якщо у середині серпня – то процедура тестування, отримання результатів, закінчиться в середині вересня. Вступна кампанія завершиться до середини жовтня”, – зазначила Мандзій. Вступну кампанію також продовжать, якщо ЗНО відбудеться у червні. Міністерство має підготувати зміни до правил прийому у заклади вищої освіти.

Також Мандзій розповіла, що Український центр оцінювання якості освіти у середині квітня представить відеоролик про пробне ЗНО. Також вона наголосила на тому, що цьогоріч тестування точно відбудеться. Водночас державна підсумкова атестація для 4 та 9 класів буде скасована.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com