У дитячому будинку “Сонечко” в Запоріжжя сталася аварійна ситуація: на місці працювали рятувальники (ФОТО) - Запоріжжя.Info

У дитячому будинку “Сонечко” в Запоріжжя сталася аварійна ситуація: на місці працювали рятувальники (ФОТО)

Фото: zp.dsns.gov.ua

Будинок дитини “Сонечко” залишився без електрики через аварійне відключення. Лікарі установи звернулися за допомогою до рятувальників, адже в будівлі знаходилося 176 дітей.

Вчора, 23 січня, у Комунарському районі міста сталося аварійне відключення електроенергії. Без світла залишилися десятки будівель, серед яких був і будинок дитини “Сонечко”. До обласного управління ДСНС звернулися лікарі установи з проханням про допомогу, повідомляють у прес-службі.

“В цьому закладі перебувають 176 дітей із яких 10 – у спеціалізованій групі для паліативно хворих дітей (до 7 років ) цілодобового перебування, які потребують безперебійної  подачі електроживлення для медичного та гігієничного забезпечення”, – розповідають в Службі порятунку. 

Фото: zp.dsns.gov.ua

За допомогою генератора рятувальники підключили корпус будівлі до електроживлення. Постраждалих не виявили. Для уникнення надзвичайної ситуації на місці чергувала 1 одиниця техніки з електрогенератором та бійці ДСНС.

Фото: zp.dsns.gov.ua

Читайте також: Водіїв у Запоріжжі попереджають про небезпеку на дорогахВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com