У Чернівецькій області ввели надзвичайну ситуацію – Запоріжжя Інфо

У Чернівецькій області ввели надзвичайну ситуацію

У Чернівецькій області починаючи з суботи, 14 березня, введено надзвичайну ситуацію на всій території області в цілях боротьби з коронавірусом.

Про це заявив голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук.

Як повідомив голова ОДА, обмежувальні заходи будуть діяти з 14 березня по 3 квітня.

“Ми вже маємо другий підтверджений випадок інфекції у нашій області. І тепер це не тільки на території міста Чернівці, а в одному з районів нашої області. Це спонукає і дає нам підстави для того, щоб ввести з завтрашнього (14 березня – ред.) дні надзвичайну ситуацію на території Чернівецької області”, – зазначив Він.

У зв’язку з надзвичайною ситуацією в області будуть діяти обмеження на роботу гіпермаркетів, супермаркетів, ринків і торгових центрів, за винятком продуктового сектора. Крім цього з 14 березня обмежено рух маршрутних автобусів по області.

“Ми обмежуємо режим роботи, тобто, закриваємо роботу всіх без винятку ринків за винятком лише продуктових секторів. Продукти харчування повинні бути доступні. Всі інші – будівельні гіпермаркети, супермаркети, торговельні центри повинні також зрозуміти, що мова йде про життя і здоров’я людей”, – додав він.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com