Три нові точки масової вакцинації відкрилися в Запоріжжі – Запоріжжя Інфо

Три нові точки масової вакцинації відкрилися в Запоріжжі

Вони розташовані у гіпермаркетах в Олександрівському, Комунарському та Хортицькому районах. Один з таких центрів знаходяться і на Запорізькій 1-В. Він працюватиме щоденно з восьмої ранку до восьмої вечора. Зараз роботу медперсоналу в пунктах переформатували, аби зменшити черги. Тепер працює 4-5 реєстраторів і дві медсестри. Так вирішили зробити, бо заповнення документів потребує більше часу, ніж сама вакцинація.

Заступниця директора Центру ПМСД №4 Світлана Шкалікова каже, щоб отримати щеплення треба заповнити добровільну згоду. Пацієнт має вказати, що наразі він почувається здоровим і не має температури. Потім людина проходить огляд лікаря і після цього може вакцинуватися. Після щеплення 15-30 хвилин має перебувати в зоні спостереження.

Нові центри масової вакцинації відкрились також у гіпермаркетах «Епіцентр» у Комунарському і Хортицькому районах, відповідно по вулиці Оріхівське шосе, 27 і Нікопольське шосе, 1-Е. Цих пунктів щеплень та тих, які вже працюють, має вистачити, аби до нового року вакцинувати 70% дорослого населення міста, кажуть у міськраді.

Представники міста та області також наголошують, вдалося акумулювати медперсонал. Таким чином, активно може функціонувати більша кількість центрів вакцинації без додаткового навантаження на роботу медзакладів. Директор обласного департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич зазначає, задля посилення штату медичних працівників залучатимуть медсестер зі шкіл, студентів, співробітників медучилищ.

У всіх нових пунктах щеплень наразі наявні три вакцини — Пфайзер, АстраЗенека і Коронавак. Центри масової вакцинації по вулиці Запорізькій 1-В, Оріхівське шосе, 27 і Нікопольське шосе, 1-Е працюють щодня з 08:00 до 20:00.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com